Konut Projeleri

Kırk Konak Tarabya Evleri

İstanbul / Sarıyer - Çiftkurtlar...
Konut Projeleri

Noya Sarıyer Göl Evleri

İstanbul / Sarıyer - Noya İnşaat...
Konut Projeleri

ParkOne

İstanbul / Sarıyer - Mitaş Gayrim...
Konut Projeleri

42 Maslak

İstanbul / Sarıyer - Bay İnşaat...

Alya Evleri Zekeriyaköy

Barış İnşaat

İstanbul / Sarıyer

Telefon: 0 (212) 202 6327

Faks: 0 (212) 202 6329

E-mail: sebnemalev@barisinsaat.com.tr

Adres: Zekeriyaköy

Web: http://www.alyaevleri.com/

Metrekare Aralığı:
-

Oda Seçenekleri:
1+1, 3+1, 4+1

Teslim Tarihi:
-

Konut Adedi:
-

Proje Alanı:
-

Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğrafları

Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğraf Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğraf Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğraf Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğraf Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğraf Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğraf Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğraf Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğraf Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğraf Alya Evleri Zekeriyaköy Fotoğraf

Alya Evleri Zekeriyaköy Tanıtımı

Alya Evleri, Zekeriyaköy bahçeleri, oyun sahaları, sosyal ve spor alanlarıyla hem sizin keyifli zaman geçirebileceğiniz, hemde çocuklarınızın dört duvar arasından çıkıp doğanın içinde, trafik tehlikesinden uzak, rahatça oyun oynayabilecekleri geniş alanlar olarak tasarlandı.

Alya Evleri Zekeriyaköy`de öğlen mini golf oynayıp, akşamüstü havuzda serinlemek ya da Karadeniz`in kumsallarında güneşlenmek gündelik etkinliklerdir. Ayrıca Zekeriyaköy ve Bahçeköy`ün kültürel ve sosyal altyapısı şehrin tüm olanaklarını yanıbaşınıza taşır.

Alya Evleri Zekeriyaköy`de dilerseniz 1+1 Stüdyo Daire rahatlığı, dilerseniz 3+1 Bahçe Dubleksi ya da 4+1 Çatı Dubleksi`nde geniş daire ferahlığı.

36 lüks dairenin sosyal alanlarıyla projelendirilmesi ve anahtar teslim inşaatı. 4+1 ile 3+1 dublekslerden ve stüdyo dairelerden oluşan projede panoramik asansörler, çevre dostu tasarımlar ve yeşil alan altına gizlenmiş araba yolları ve otoparkları.

Alya Evleri@Zekeriyaköy`de dünyanın sayılı kentlerinden biri olan İstanbul`da Zekeriyaköy`ün oksijen deposu ormanlarının arasında, kuş cıvıltılarının içinde her türlü konfor düşünülerek titizlikle tasarlanmış “36 özel daire” sizi bekliyor.

İsterseniz 4+1 çatı dubleksi, isterseniz 3+1 ferah bir bahçe dairesi yada 1+1 stüdyo daire. Dilerseniz Karadeniz`e açılın, dilerseniz şehre karışın. Ancak evinize döndüğünüzde hak ettiğiniz standardı mutlaka arayın!

Alya Evleri Zekeriyaköy zengin peyzajı, 24 saat güvenliği, katlara garajdan itibaren panoramik asansörle çıkış olanağı veren kapalı özel otoparkı ve şehrin ana arterlerine (Sarıyer Tüneli`ne), köprülere (3.Köprü`ye) kolay ulaşım avantajlarıyla doğa ile iç içe huzurlu bir yaşam lüksünü bir arada sunuyor.

Alya Evleri Zekeriyaköy`de yaşama değer katan modern mimarinin her türlü olanğı kullanılarak doğayla bütünleşen kaliteli ve bir o kadar da sıcak ve samimi bir yaşam sizler içi kurgulandı. Burada kendinizi adeta bir tatil beldesinde hissedersiniz. Şehrin karmaşasından ve endüstriyel kirlilikten uzak yerleşimi, tertemiz havası ve el değmemiş yemyeşil doğası ile mutlu yaşamın keyfini doyasıya çıkartırsınız.

Alya Evleri Zekeriyaköy`de gerçekleştirilen sondaj ve sismik tespit çalışmaları toprak yapısını yapılaşma için ideal göstermekle beraber tüm projelendirme ve statik hesaplamalar olası deprem etkileri gözönüne alınarak hasarsızlık kurgusuyla hazırlanmıştır. Yağmur ve satıh suları toplanarak sistematik bir şekilde drene edilir. Şebeke suyu ise ultraviyole karbon filtrelemeyle içilebilir hale getirilir. Bina dış cephlerinde doğal taş ile beraber cam ve çelik mimari unsurların kullanımı zengin bir kompozisyon oluşturur. Seçilen malzemeler estetiği evimize taşırken, aynı zamanda uzun yıllar kullanabilme rahatlığı sunar.

Alya Evleri Zekeriyaköy’e ulaşım; evinizden şehrin ana arterlerine ulaşmak çok kolay! Sarıyer`de yapımı tamamlanan tünel ve projelendirilmekte olan diğer yol güzergahları ile (3.Köprü) Sarıyer`e 5 dakikada, Taksim`e 20 dakikada ulaşabilen İstanbul`un şanslı ailelerinden biri olacaksınız.

Alya Evleri Zekeriyaköy Harita

Alya Evleri Zekeriyaköy Yorumları

"Alya Evleri Zekeriyaköy" için yorum yaz

KonutlarProjeler.com'da yer alan bilgi ve görseller firmaların proje sayfalarından alıntıdır.