Konut Projeleri

Palmiye Park Gaziemir

İzmir / Gaziemir - CDS Yapı
Konut Projeleri

İzmir Optimum Alışveriş Mer...

İzmir / Gaziemir - Rönesans GYO
Konut Projeleri

Kent Royal

İzmir / Gaziemir - Dasif İnşaat...
Konut Projeleri

Nasır Villaları

İzmir / Gaziemir - Nasır İnşaat...

İzmir Optimum Alışveriş Merkezi

Rönesans GYO

İzmir / Gaziemir

Telefon: 0 (232) 273 8383

Faks: 0 (232) 273 8389

Adres: Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi | Akçay Cad. No: 101 Gaziemir 35410 İzmir

Web: http://www.optimumoutlet.com

Metrekare Aralığı:
-

Oda Seçenekleri:
-

Teslim Tarihi:
-

Ofis Adedi:
-

Proje Alanı:
-

İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Fotoğrafları

İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Fotoğraf İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Fotoğraf İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Fotoğraf İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Fotoğraf İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Fotoğraf İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Fotoğraf İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Fotoğraf İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Fotoğraf

İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Tanıtımı

RGY’nin Optimum markası altında geliştirdiği 4. alışveriş merkezi olan Optimum İzmir, Türkiye’nin üçüncü büyük şehri İzmir’de 30 Mart 2012′de hizmete açılmıştır. Toplam 135.284 m2 inşaat alanına sahip olan AVM’de bir hipermarket, bir yapı market, bir elektromarket ile seçkin markaların perakende mağazaları, 20′den fazla restoran ve fast food ünitesi ve 10 büyük salonlu sinema, buz pisti, 5 boyutlu sinema, bowling salonu ve çocuk oyun ve eğlence merkezinden oluşan geniş bir eğlence bölümü yer almaktadır. AVM’de ayrıca 1.517 araçlık otopark mevcuttur.

Lokasyon ve Ulaşım

Optimum İzmir, İzmir şehir merkezi ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı arasında konumlanmış Gaziemir ilçesinde yer almaktadır. İlçenin önemli ticari noktalarından biri olan havaalanı yolu ve çevre yolunun kesiştiği noktada yer alan AVM’nin hemen yakınında metro istasyonu bulunmakta olup, AVM’ye hem özel hem de toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Optimum İzmir, Gaziemir’in ticari anlamda gelişimine katkı sağlayan Ege Serbest Bölgesi’nin tam karşısında yer almaktadır. Bölgede bazı büyük hipermarketler olmasına rağmen, hâlihazırda geleneksel anlamda hizmet sunan bir alışveriş merkezi bulunmamaktadır.

İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Harita

İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Kroki

İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Yorumları

"İzmir Optimum Alışveriş Merkezi" için yorum yaz

KonutlarProjeler.com'da yer alan bilgi ve görseller firmaların proje sayfalarından alıntıdır.