Konut Projeleri

Mercan Apartmanı

Adana / Seyhan - Ömer Bayram İnşa...
Konut Projeleri

Ulusoğlu Dokuz

Adana / Seyhan - Adnan Ulusoğlu İ...
Konut Projeleri

Yılmaz-1 Apartmanı

Adana / Seyhan - Adnan Ulusoğlu İ...
Konut Projeleri

Seray City

Adana / Seyhan - Seray Gayrimenku...

Seyhan Park Evleri

Adana / Seyhan

E-mail: info@seyhanpark.com

Web: http://www.seyhanpark.com

Ofis Telefon: 0 (322) 344 1080

Ofis Faks: 0 (322) 344 1058

Ofis Adres: Eski Baraj Yürüyüş Parkuru Arkası Yüreğir - ADANA

Metrekare Aralığı:
-

Oda Seçenekleri:
-

Teslim Tarihi:
-

Konut Adedi:
322

Proje Alanı:
-

Seyhan Park Evleri Fotoğrafları

Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf Seyhan Park Evleri Fotoğraf

Seyhan Park Evleri Tanıtımı

Türkiye’de 169 farklı merkezde 14.600′ün üzerinde portföy büyüklüğüne sahip ESKIDJI şimdi, Adana’da çağdaş bir yaşam projesine imza atıyor.

Toplam 6 Blok 322 konuttan oluşan Seyhan Park Evleri binalarında mantolama uygulanmış ve son deprem yönetmeliğine uygun inşaa edilmiştir.

2 adet yüzme havuzu, 2 adet çoçuk yüzme havuzu, çoçuk oyun alanları, mini futbol sahası, tenis kortu, langırt ve bilardo salonları 2 adet Türk hamamı

2 adet sauna, 2 adet fitness salonu, cafeterya – restaurant ve oyun salonu, taksi durağı, güvenlik, açık ve yarı kapalı otoparkı ile Seyhan Park Evleri..

Toplam 6 Blok 322 konuttan oluşan Seyhan Park Evleri binalarında mantolama uygulanmış ve son deprem yönetmeliğine uygun inşaa edilmiştir. 2 adet yüzme havuzu, 2 adet çoçuk yüzme havuzu, çoçuk oyun alanları, mini futbol sahası, tenis kortu, langırt ve bilardo salonları, 2 adet Türk hamamı, 2 adet sauna, 2 adet fitness salonu, cafeterya – restaurant ve oyun salonu, taksi durağı, güvenlik, açık ve yarı kapalı otopark . Okaliptüs ormanı ve eşsiz yürüyüş parkurunun hemen yanında.

Sizlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan Seyhan Park Evleri brüt 183 m² 4 + 1 veya 164 m² 3 + 1 seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Sauna, oyun alanları, otoparklar, sosyal tesisler ve çevresindeki doğal güzellikler ile modern ve konforlu bir yaşam ortamından beklediğiniz her ayrıntı Seyhan Park Evlerinde.

Yıllardır Adana – Mersin yolunda geçen yaz hafta sonları gidişi, dönüşü. Sadece nefes almak, biraz dinlenmek, havuza girip serinlemek için kat edilen kilometreler. Dilediğiniz her an sitenizin bahçesinde bulunan yüzme havuzunda serinleyebilir, suyun ve güneşin eşsiz tadını sevdiklerinizle doyasıya çıkartabilirsiniz.

Seyhan Park Evleri muhteşem bir korunun yanı başında inşa edildi. Sabah sporunuz, akşam yürüyüşünüz ve okaliptüs ağaçlarının cezp edici kokusu eşliğinde, Seyhan Nehri’nin ferahlatan serinliğinde sevdiklerinizle dolaşmanız, kısacası 4 mevsim Adana’yı yaşamanız için..

Seyhan Park Evleri’nde sadece büyükler için değil, çocuklar içinde en iyisi düşünüldü. Miniklerin vakitlerini her mevsim en güzel şekilde geçirmeleri için tasarlanmış çocuk oyun alanları, sitenin küçük sakinlerini de bu mükemmel yaşam ortamına hayran bırakacak.

Seyhan Park Evleri Genel Özellikler

 • Spor
  • Açık Yüzme Havuzu
  • Yürüyüş Parkuru
  • Tenis Kortu
  • Futbol Sahası
  • Fitness
  • Hamam
  • Bilardo
 • Otopark
  • Açık Otopark
  • Kapalı Otopark
 • Alışveriş & Eğlence
  • Restoran
  • Çocuk Parkı
  • Cafe&Bar

Seyhan Park Evleri Harita

Seyhan Park Evleri Yerleşim Planı

Seyhan Park Evleri Yorumları

"Seyhan Park Evleri" için yorum yaz

KonutlarProjeler.com'da yer alan bilgi ve görseller firmaların proje sayfalarından alıntıdır.