Konut Projeleri

Çiftçi Towers

İstanbul / Beşiktaş - Zorlu Gayri...
Konut Projeleri

Nest Ortaköy

İstanbul / Beşiktaş - Zorlu Gayri...
Konut Projeleri

Zorlu Center

İstanbul / Beşiktaş - Zorlu Gayri...
Konut Projeleri

NEF Bebeköy

İstanbul / Beşiktaş - NEF

Telefon: 0 (212) 336 9160

Faks: 0 (212) 275 8746

E-mail: info@zorlugayrimenkul.com

Adres: Zincirlikuyu Caddesi, 34340 Beşiktaş

Web: http://www.zorlucenter.com.tr/

Metrekare Aralığı:
-

Oda Seçenekleri:
1+1, 2+1, 2.5+1, 3+1, 3.5+1, 4+1, 4.5+1, 5.5+1

Teslim Tarihi:
-

Residence Adedi:
-

Proje Alanı:
629.000 m2

Zorlu Center Fotoğrafları

Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf Zorlu Center Fotoğraf

Zorlu Center Tanıtımı

İstanbul’un eşsiz manzarasını yüzlerce seçkin aileyle buluşturmak üzere Zorlu Center projesi içinde 3 rezidans kulesi, büyüklükleri 117 m² ile 735 m² arasında değişen daireler, 4 açık, 1 kapalı yüzme havuzu ve 1.500 m² ’lik spor merkezi tasarlıyoruz.

Ayrıca Zorlu Center rezidanslarında yaşamayı seçenler, bilinen bütün rezidans hizmetlerinin yanında, kişiye özel hobi ve ayrıcalıklardan faydalanabileceklerdir.

Türkiye’nin ilk ve tek, 5 fonksiyonlu “karma kullanım” projesi olan İstanbul’un gözbebeği Zorlu Center’da, performans sanatları merkezi, otel, ofis, alışveriş merkezi ve rezidanslar yer alıyor.

Geçmişten günümüze, hem İstanbul’un simgesi olan meydanlardan, hem de dünyanın her yerindeki şehirlere ait, ünlü meydanlardan yola çıkılarak yaratılan Zorlu Center, modern mimari anlayışı ile Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada adeta bir köprü görevini üstleniyor. Zorlu Center, İstanbul Boğazı’nın en güzel noktasındaki konumu ve yeşile verdiği değerle (75.220 m²’lik yeşil alan ve 120.000 m²’lik rekreasyonel alan ve bahçe) “uluslararası çekim merkezi” olmaya aday.

Zorlu Center’da yapılması planlanan, yaklaşık 47.000 bin m² bir alan üzerine kurulu, 3.050 kişilik performans sanatları merkezi dev bir başyapıt niteliğinde…Ayrıca, İstanbul’a prestij ve turizm değeri katacak 5 yıldızlı uluslararası bir otel ve Türkiye pazarına yeni girecek dünyaca ünlü markaların ve mevcut markaların da yer alacağı alışveriş merkezi de proje dahilinde bulunuyor. Benzersiz bir manzaraya sahip olan Kule Rezidans (Tower Residence) daireleri ve her evin kendine ait bahçe veya teraslarının olduğu Teras Ev Rezidans (Garden Residence) daireleri sakinlerine, hem şehrin merkezinde olma şansını hem de şehirden uzak olma hissiyatının ayrıcalığını yaşatıyor. Proje genelinin bütünleşik bir parçası olarak planlanan ofisler ise yüksek bir kulede toplanmaktansa yatay düzende

Zorlu Center Genel Özellikler

 • Ulaşım
  • Toplu Taşımaya Yakın
  • Anayollara Yakın
 • Güvenlik
  • 24 Saat Güvenlik
  • Güvenlik Kamerası
 • Otopark
  • Açık Otopark
  • Kapalı Otopark

Zorlu Center Harita

Zorlu Center Kroki

Zorlu Center Yorumları

"Zorlu Center" için yorum yaz

KonutlarProjeler.com'da yer alan bilgi ve görseller firmaların proje sayfalarından alıntıdır.